طراحی دکوراسیون داخلی مغازه پروتئینی

گروه طراحی پایا دکور متخصص در ارائه طراحی , اجرای دکوراسیون داخلی مغازه پروتئینی با تجربه ای گسترده برای بسیاری از فروشگاه ها و قصابی های برتر کشور آماده ارائه خدمت به شما عزیزان در تهران و کرج می باشد. ما تا کنون توانسته ایم بسیاری از پروژه های بزرگ و کوچک را در انواع مدل ها برای شما ارائه دهیم. مهم نیست که چقدر مغازه پروتئینی شما وسعت داشته باشد ، ما از حداکثر پتانسیل استفاده خواهیم کرد.دکوراسیون مغازه پروتئینی نه تنها از لحاظ تجاری باید چشمگیر باشد بلکه از لحاظ نگهداری مواد غذایی و آماده سازی آن ها هم باید به نحو احسنت نشان داده بشود.ما به شما هر آنچه که برای مغازه پروتئینی لازم دارید از لوگو، یخچال ها،سردخانه،فضاهای فلزی بهداشتی برای برش کالباس و گوشت،نورپردازی در قسمت های آماده سازی مواد پروتئینی گرفته تا طراحی سه بعدی دکوراسیون مغازه پروتئینی ، را ارائه می دهیم

دکوراسیون مغازه پروتئینی

هر مغازه ی پروتئینی ای یکسری نیاز های خاصی دارد ، با توجه به امکانات مکانی و بودجه ای ما به شما بهترین راه نمایش مواد را ارائه می دهیم.

بهترین رنگ در دکوراسیون مغازه پروتئینی چه رنگی است؟

رنگ ها تاثیر بصری و احساسی در دید مشتری ایجاد می کنند. به طور کلی ، رنگ مغازه هم فضای مغازه را بازتر می تواند جلوه بدهد و هم در نوع عادت خرید مشتری می تواند اثر بگذارد، می تواند میزان کارایی مشتریان هم بالا ببرد. بهترین رنگی که برای مغازه ها پیشنهاد می شود ، رنگ های خنثی است. به نوعی ، رنگ خود خوراکی ها به تنهایی آن اثر را روی مشتری و تصمیم گیری برای خریدش نمی گذارد . رنگ دیوارهای مغازه و رنگ کلی نقش اصلی در انتخاب مشتری برای خرید را دارد.

طراحی دکوراسیون داخلی مغازه پروتئینی

از رنگ هایی استفاده کنید که به طور کلی به حیطه ی کاری شما مربوط می شود

یکی از نکات مهم در انتخاب رنگ مغازه های خرده فروشی این است که رنگ را متناسب با بسته بندی و نوع لوگویتان انتخاب کنید

به چه تجهیزاتی برای مغازه پروتئینی نیاز دارید؟

دستگاه برش کالباس، چاقو ، یخچال هایی برای نمایش اقلام، یکسری لوازم یکبار مصرف مثل پلاستیک، کاغذ، سلفون

پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر، اطلاع از توضیحات تکمیلی و مشاوره در مورد طراحی دکوراسیون داخلی مغازه پروتئینی با گروه پایا دکور تماس بگیرید.

برچسب ها : ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.