طراحی و اجرای پارتیشن اداری

طراحی و اجرای پارتیشن اداری دوجداره و تک جداره توسط پایا دکور مجری تخصصی خدمات پارتیشن اداری و دکوراسیون اداری و دفتر کار.یکی از پر کاربرد ترین ابزارهایی که در زمینه ی چیدمان و دکوراسیون محیط داخلی ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرد، پارتیشن می باشد که با توجه به نوع کاربری آن محیط، دارای طرح و مدل های گوناگونی است. از جمله مهم ترین اهداف به کارگیری این ابزار، تفکیک و ایجاد بخش های مختلف در یک فضا می باشد که معمولا استفاده از آن در محیط های کاری و اداری مرسوم تر است.

از این طریق می توان به طور کامل از فضای موجود استفاده ی بهینه نمود و با توجه به نوع کسب و کار از پارتیشن اداری استفاده نمود. معمولا در شرکت ها، ادارات، سازمان ها، بانک ها و … کارمندان در یک فضای داخلی مشترک با یکدیگر تعامل دارند و گاهی به منظور ایجاد تمرکز بیشتر برای هر یک از آن ها، به وجود آوردن حریم اختصاصی و زیباسازی محیط داخلی از این ابزار متنوع و مدرن استفاده می شود.

با توجه به اینکه در سال های اخیر انواع پارتیشن اداری مورد توجه اکثر مدیران و صاحبان مشاغل قرار گرفته است، پیشنهاد می کنیم که قبل از اقدام به خرید حتما از مشاوره ی رایگان مجموعه ی پایا دکور که در خصوص طراحی و دیزاین، اجرا و پیاده سازی انواع پارتیشن اداری فعال است، استفاده نمایید. به هر میزان که اطلاعات شما به عنوان یک خریدار و مصرف کننده، در این خصوص کامل تر و به روزرسانی شده تر باشد، می توانید انتخابی بهتر و زیباتر را بر حسب سلیقه و نیازتان داشته باشید.

پارتیشن اداری

پارتیشن اداری از چه جنسی ساخته شده است؟

متریال و ماده اولیه ی سازنده ی این ابزار مهم متفاوت می باشند و عمدتا از موادی همانند چوب، ام دی اف،  شیشه، سنگ، آلومینیوم، کناف، آجر، سیمان ، pvc، پلکسی و مشتقات پلاستیک و …. در ساخت آن استفاده می شود. هرچند که این تنوع در انواع پارتیشن های اداری به چشم می خورد اما باید توجه داشت که هر یک از آن ها دارای ویژگی های خاص خود بوده و برای استفاده در یک محیط خاص مناسب هستند و لازم است که بر اساس آن محیط و نوع کسب و کار خود، از یکی از انواع پارتیشن استفاده نمایید و بخش های مختلف فضای داخلی را به وسیله ی این ابزار کارآمد و زیبا جدا سازی نمایید.

برخی از انواع این وسیله که از جنس شیشه ساخته شده اند، قابلیت انتقال نور را نیز دارند؛ بنابراین میزان برخورداری یک محیط از نور طبیعی یکی از عوامل مهم در انتخاب نوع متریال و ماده ی سازنده انواع پارتیشن اداری می باشد، البته امکان استفاده از مدل های ترکیبی نیز وجود دارد که برای مثال، در آن ها از چوب و شیشه در ابعاد و اندازه هایی استاندارد استفاده شده است و به این صورت نوع متریال هم انتقال دهنده ی نور می باشد و هم نمای چوبی باعث ایجاد حس بسیار مثبت و ظاهری زیبا در آن فضای داخلی خواهد شد.ضمنا باید توجه داشت که در صورت به کار گیری انواع شیشه در پارتیشن اداری لازم است که به جهت حفظ بیشتر امنیت از فریم های مناسب برای قرار دادن صحیح شیشه استفاده نمود.

طراحی و اجرای پارتیشن اداری

مزایای پارتیشن اداری

  • یکی از ویژگی های مثبت این ابزار بسیار کاربردی این است که هر زمان که بخواهید می توانید آن را جابه جا نمایید، حال در همان محیط و یا برای انتقال به ساختمانی دیگر، در بسیاری از موارد می توان پس از گذشت مدت زمانی با جا به جا نمودن، دکوراسیون جدیدی را در فضا به وجود آورد.
  • برای کاهش صداهای جانبی در دفاتر، شرکت ها و موسسات می توان از پارتیشن اداری دو جداره استفاده نمود که به نوعی عایق صدا می باشند و ضمن برخورداری از ظاهر زیبا باعث به وجود آمدن آرامش بیشتر در محیط خواهند شد.
  • انواع پارتیشن شیشه ای باعث می شود تا نور طبیعی به میزان لازم در محیط داخلی محل کار شما وجود داشته باشد و نیاز به استفاده از انواع نور مصنوعی به حداقل برسد.
  • هم چنین این ابزار مدرن و سودمند در طراحی دکوراسیون اداری، می تواند فضایی بدون استرس و امن برای کارمندان به وجود آورد.
  • از مهم ترین مزایای استفاده از پارتیشن اداری در طراحی دکوراسیون، تفکیک فضاهای اداری و تقسیم مناسب فضای داخلی ساختمان این است که به سادگی و در مدت زمان کم قابل اجرا و پیاده سازی می باشد و این خدمات توسط طراحان و کارشناسان فنی و متخصص مجموعه ی پایا دکور با بالاترین کیفیت و طراحی اصولی به متقاضیان ارجمند ارائه خواهد شد.
برچسب ها : ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.