طراحی دکوراسیون داروخانه در تهران و کرج

طراحی دکوراسیون داروخانه در تهران و کرج

گروه پایا دکور , طراح و مجری تخصصی خدمات طراحی دکوراسیون داخلی داروخانه در تهران و کرج با سالها سابقه اجرایی موفق و درخشان.داروخانه یکی از فضاهای پر رفت و آمد می باشد که به صورت روزانه مراجعه کنندگان بسیاری دارد. اگر از دیدگاه یک کسب و کار حرفه ای به آن نگاه نمایید، فضایی است که در آن داروها به فروش می رسند؛ بنابراین تمامی مواردی که در مورد طراحی دکوراسیون مغازه و افزایش مزان فروش باید رعایت شود، در این مورد نیز لازم است در نظر گرفته شود. مجموعه ی پایا دکور راهنما و مشاور کسانی است که می خواهند یک داروخانه را راه اندازی نموده و یا اینکه فضای داخلی و قدیمی آن را بازسازی و مدرن کنند.

ایا به این موضوع فکر کرده اید که چگونه می توانید از فضایی که در اختیار دارید، به بهترین شکل استفاده کنید و قسمت هایی مشخص و تفکیک شده برای قرار دادن داروها در نظر بگیرید، به گونه ای که به بهترین شکل ممکن در معرض دید مراجعه کنندگان باشند؟ حتی اگر متراژ محیط داخلی داروخانه ی شما، بزرگ نیست؛ چگونه می توانید آن را به گونه ای پارتیشن بندی نمایید که برای مراجعه کنندگان نیز فضایی به عنوان نشیمن در نظر بگیرید. اگر می خواهید از نکات مرتبط با طراحی دکوراسیون داروخانه مطلع شوید، در ادامه ی این مطلب با ما همراه باشید.

دکوراسیون داروخانه

 استفاده ی هوشمندانه از فضا، برای ایجاد بهترین دکوراسیون در داروخانه

فرقی نمی کند که می خواهید برای اولین بار دکوراسیون چنین فضایی را طراحی کنید و یا اینکه با توجه به تغییر نیازها فضای جدیدی را به وجود آورید و تغییرات لازم را ایجاد کنید، مهم این است که آگاهانه این کار را انجام دهید. البته اکثر شما دوستان عزیز به این موضوع واقفید که طراحی دکور داخلی یک داروخانه یک پروژه ی سنگین و بسیار مهم است که ریزه کاری های زیادی دارد و منطقی است که آن را به افراد فعال در این زمینه به عنوان دکوراتور که دارای تجربه و دقت کافی هستند بسپارید. معمولا این مجموعه ها به صورت تیمی بر روی پروژه کار می کنند که در نهایت باعث می شد تا بهترین دکور داروخانه با توجه به فضایی که دارید، تعیین شده و به مرحله ی اجرا برسد.

طراحی دکوراسیون داخلی داروخانه

طراحی دکوراسیون داروخانه

از جمله مهم ترین مواردی که قبل از ارائه ی طرح در نظر گرفته می شوند، عبارتند از :

 • چیدمان و دکور در نظر گرفته شده، باید در نگاه اول برای مراجعه کنندگان و خود پرسنل داروخانه جذاب باشد.
 • در تعیین فضاهایی که لازم است با قفسه ها و ویترین ها پوشیده شوند باید به این موضوع دقت کنید که آیا به میزان کافی در معرض دید افراد قرار دارند و آیا به میزان کافی و به آسانی پرسنل و کارکنان داروخانه به قفسه ها و طبقات آن ها دسترسی دارند؟
 • چیدمان و ویترین داروخانه باید به گونه ای باشد که قفسه هایی که می خواهید بر روی آنها مواد دارویی را قرار دهید در معرض آفتاب قرار نگیرند.( قسمت هایی که در معرض تابش نور آفتاب و یا نزدیک وسایل گرمایشی است، برای قرار دادن داروها در نظر گرفته نشوند؛ زیرا افزایش دما و حرارت می تواند باعث تاثیر گذاری بر آنها و ایجاد تغییرات شیمایی و افت کیفیت شود.)
 • اولین چیزی که مردم از داروخانه ی شما خواهند دید، نمای بیرونی می باشد؛ پس بهتر است که برعکس داروخانه هایی با چیدمان سنتی و قدیمی ، قسمت نمای جلوی ورودی را با قفسه ها نپوشانید و مهم است که با به کارگیری چیدمان و طراحی دکوراسیون داروخانه ی خود به زیباترین شکل ممکن، منظره ای جذب کننده برای بینندگان خلق کنید.
 • لازم است فضایی برای قراردادن استند نمونه های قابل تست انواع لوازم آرایش و کرم ها و محصولات سلامت پوست و هم چنین قسمتی برای نشستن و انتظار برای آماده شدن داروها در نظر گرفته شود.
 • تفکیک بخش های مختلف پذیرش، تحویل دارو و صندوق با استفاده از پارتیشن و به گونه ای که کاملا مشخص و متفاوت از بقیه ی قسمت ها باشد، یکی از نکات مهم در طراحی داخلی دکوراسیون داروخانه است.
 • می توان از عناصری که به فضای داخلی آرامش و نشاط می بخشد؛ مثل گل و گیاه های طبیعی، بنر های و استند های تبلیغاتی و… استفاده نمود.
 • استفاده از ویترین های ایستاده ی شیشه ای موجب می شود که محصولات و کالا ها از تمام جهت برای مشتریان قابل رویت باشند.
 • توجه به نور پردازی در طراحی حرفه ای دکوراسیون داروخانه بسیار ضروری است و علاوه بر تامین روشنایی کلی محیط داخلی، استفاده از آن به صورت موضعی در ویترین ها و یا قفسه ها باعث مشخص تر شدن بعضی محصولات در دید مراجعه کننده شود.
 • مهاجرت از سبک های سنتی به مدرن، برای مثال استفاده از طراحی دکوراسیون مینیمال باعث می شود که در نهایت سادگی بیشترین تاثیر گذاری را بر مخاطبان داشته باشید.
 • در طراحی دکور داروخانه از متریال های مختلفی مثل شیشه، چوب، pvc، فلز و … استفاده می شود؛ اما در ابتدا باید مشخص کرد که یک مراجعه کننده صرف نظر از اینکه برای تهیه ی دارو و اقلام مورد نیاز بخود به داروخانه مراجعه می کند، در این فضا چه حسی خواهد داشت؟ موضوعی که شاید بسیار بسیار مهم تر از جنس متریال باشد، رنگ بندی آن ها است، بله به این موضوع بسیار توجه داشته باشید که رنگ های استفاده شده در طراحی دکوراسیون داروخانه چه حسی را در بیننده به وجود خواهد آورد؟ داروخانه تنها مکانی برای فروش دارو نیست، پس توجه به رنگ های مکمل در کنار رنگ سفید می تواند باعث شود تا حس اطمینان و آرامش را برای مراجعه کنندگان به وجود آورید؛ بنابراین بر مبنای این پارامتر مهم،یعنی رنگ بندی سعی کنید که رنگ ها را به صورت ترکیبی و تنالیته های زیبا به کار ببرید تا به تعداد مشتریان وفادار شما افزوده شود.

مجموعه ی پایا دکور با استفاده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا و همچنین با همکاری کادری مجرب و متخصص و هنرمند، در زمینه ی طراحی دکوراسیون داروخانه مشاور و راهنمای صاحبان کسب و کار ارجمند خواهد بود.برای ایجاد بهترین و چشم نواز ترین طرح و دکور در مورد طراحی دکوراسیون داخلی داروخانه با پایا دکور تماس بگیرید.

گروه طراحی دکوراسیون پایا، آماده ارائه خدمات در تهران و شهرستان های کرج ، اصفهان ، شیراز ، تبریز ، اردبیل ، مشهد ، قم ، همدان ، یزد ، کیش ، قشم ، ارومیه ، قزوین و سایر شهرستان ها می باشد.

طراحی دکوراسیون مغازه لوازم آرایشی بهداشتی

طراحی دکوراسیون داخلی مغازه طلا فروشی در کرج

طراحی دکوراسیون ویترین لوازم خانگی در کرج

طراحی دکوراسیون داروخانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.