طراحی دکوراسیون بوتیک در تهران و کرج

طراحی دکوراسیون بوتیک در تهران و کرج

طراحی دکوراسیون  بوتیک اصلی ترین عامل در موفقیت یک بوتیک است. به همین دلیل باید اصولی و با حساسیت بالا طراحی شود. در حقیقت طراحی دکور یک بوتیک را باید به نوعی یک شغل تخصصی دانست که احتیاج به قدرت چیدمان  چشمگیر و جذاب برای بازدید کنندگان است. قبل از انتخاب پارچه ها و رومیزی های رنگی و هزینه های بالا برای انواع وسیله های مدل به مدل ، باید عواملی چون جمعیت هدف  و یا نوع و جنس اجناسی که می خواهید به فروش برسانید را در نظر بگیرید.

طراحی دکوراسیون مطب دندانپزشکی

دکور مغازه پوشاک مردانه

1.در اولین قدم می بایست سلیقه و تیپ تکثریت مشتریانی را که به شما مراجعه می کنند را در نظر بگیرید.برای مثال ، اگر قصد فروش لباس زنانه مجلسی زنانه لاکچری با برند های معروف و معتبر را دارید ،مطمئنا اجناس شما برچسب هایی با قیمت ها بالا را دارند.شاید مشتریان شما افرادی باشند که بیشتر کیفیت اجناس برایشان اهمیت دارد.به همین دلیل ، چیدمان و طراحی دکوراسیون بوتیک شما باید بسیار لوکس و چشم نواز باشد.

2.دکور خود را با توجه به اینکه اجناستان چیست و در چه دسته ای قرار دارد طراحی کنید، به عنوان مثال اگر اجناس ایرانی در بوتیکتان می فروشید ، سعی کنید از طراحی ایرانی برای چیدمان دکور مغازه تان کمک بگیرید.

3.از بوتیک ها موفق ایده کسب کنید.توجه کنید که چیدمان دکور آنها به چه شکل بوده است؟ نور پردازی ، رنگ ها به کار رفته در محیط ، نوع چیدمان اجناس و … به چه شکل است؟

طراحی دکوراسیون بوتیک
طراحی دکوراسیون بوتیک در تهران و کرج

 

نورپردازی در دکوراسیون مغازه بوتیک

خالق هستی خورشید را آفرید تا زیباییهای طبیعت، بیشتر و بهتر و حیرت انگیز دیده شود. شب زیباییها و عجایب خود را دارد اما شاید برای اکثر ما پیش آمده باشد که بطور مثال وارد طبیعتی زیبا و بکر میشویم و از زیبایی و عجایب آن لذت میبریم، شب هنگام آرزو میکنیم که ای کاش قدم های شب سریع تر گام بردارد تا بتوانیم مجدد صبح هنگام زیبایی فضا را در آغوش بگیریم.

طراحی دکوراسیون مغازه پوشاک زنانه

طراحی دکور داروخانه

با الهام از طبیعت خواهید فهمید که نور پردازی زیبا برای هرچه بهتر دیده شدن و زیبا تر جلوه دادن فضا و اجناس معجزه می کند.به عنوان مثال ، تصور کنید وارد یک ساختمان بسیار مجلل و یا یک مرکز خرید بسیار زیبا می شوید ، ولی نور پردازی آن دچار مشکل شده و یا در نور پردازی آن بسیار بی توجه و کج سلیقگی به خرج داده اند.مطمئنا بازتاب فنی و معماری این فضا برای شما بسیار متفاوت از زمانی خواهد بود که این فضا ها را با نور پردازی اصولی و هوشمندانه ببینید.مسئله نورپردازی در دکوراسیون بوتیک ها و مغازه ها و همچنین دکوراسیون فروشگاه ها امری بسیار مهم و اساسی می باشد.

طراحی دکوراسیون بوتیک در تهران وکرج

زمانی که ما نیازمند به تاکید و اهمیت جنس ویا کالایی خاص را در بوتیک یا فروشگاه خود داریم معمولا نور پردازی را به صورت متمرکز طراحی می کنیم.این به این دلیل است که باعث می شود آن کلا یا محصول تاکیدی تر به نظر آید.این نوع طراحی ها معمولا در در مغازه ها یا فروشگاه های کیف و کفش و بوتیک لباس های مجلسی زنانه و یا کریستال فروشی ها دیده میشود.

توصیه ما به شما اینست که اگر میخواهید فضای بوتیک را گسترده تر و با عمق بیشتر نشان دهید ، حتما از نور های گسترده و غیر متمرکز و یا نورپردازی مخفی یا مشخص در سقف کاذب استفاده نمایید.

به طور کلی ، نور به سه دسته ی رنگی ، یخی ، و آفتابی تقسیم می شود که با توجه به نوع طراحی و کاربری فضا از این نور ها در دکوراسیون بوتیک و مغازه استفاده می شود.

گروه طراحی پایا دکوریشن ، مجری طراحی انواع دکوراسیون بوتیک زنانه و بوتیک مردانه و سایر دکوراسیون ها تخصصی آماده ارائه خدمات در تهران و شهرستان های کرج ، مشهد ، تبریز ، اصفهان ، شیراز ،بند عباس ، ساری ، رشت ، بوشهر ، اردبیل ، ارومیه و سایر شهرستان های ایران می باشد.

 

سایر خدمات پایا دکوریشن:

طراحی دکوراسیون داخلی دفتر وکالت در کرج و تهران

طراحی دکوراسیون ویترین لوازم خانگی در کرج

طراحی دکوراسیون مغازه لوازم آرایشی بهداشتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.