طراحی دکوراسیون مطب دندانپزشکی

طراحی دکوراسیون مطب دندانپزشکی

هر کدام از ما در طول زندگیمان بارها و بارها به مطب دندانپزشکی سر زده ایم و چندین ساعت از وقتمان را در این محیط گذرانده ایم.مراجعه کنندگان به مطب دندانپزشکی از تمامی سنین و اقشار جامعه هستند پس برای طراحی دکوراسیون مطب دندانپزشکی باید کاملا هوشمندانه عمل کنیم.

اگر دقت کرده باشید همیشه قسمتی از مطب برای نشستن و در حقیقت انتظار بیمار برای نوبت در نظر گرفته می شود. این یکی از نکاتی است که باید به آن توجه شایانی کرد و محیط را طوری طراحی کنیم که بیمار از گذراندن وقتش در این محیط خسته و کلافه نشود.می توانید از محیط را با نور پردازی مناسب و استفاده از کاغذ دیواری های زیبا و رنگ آمیزی های آرامش بخش ،محیط را دلنشین تر کنید.

بخش دیگری که بیمار و دندانپزشک به درمان دندان می پردازند و یونیت دندانپزشکی در آنجا قرار دارد نیز بخش مهم دیگر است که باید متناسب با کوچکی و بزرگی محیط دکوراسیون مخصوص به خود را داشته باشد.

اینکه سعی شود در مقابل یونیت منظره ای از طبیعت و یا منظره ای زیبا و یا حتی تابلویی چشم نواز قرار بگیرد بسیار می تواند برای بیمار آرامش بخش باشد. حتی میتوان از گلدانهای زیبا و یا حتی آکواریومی حیرت انگیز برای زیبا کردن محیط استفاده کرد.

طراحی دکوراسیون مطب دندانپزشکی
طراحی دکوراسیون مطب دندانپزشکی

آز آنجایی که مطب دندانپزشکی محیطی بهداشتی ست و مستقیما با سلامت انسانها در ارتباط است باید سعی کنیم محیط را بسیار تمیز و عاری از هر نوع میکروب نگه داریم و از دکوراسیونی استفاده کنیم که حس تمیزی و بهداشت را در نطر بیمار افزایش دهد. به طوری که وقتی بیمار به مطب ما مراجعه کند با خودش این اطمینان را حاصل کند که اینجا دقیقا همانجاییست که می تواند مشکل من را برطرف کند.

در بصغی مطب ها که مراجعه کنندگان آنها کودکان و خردسالان هستند، طراحی دکوراسیونی که سعی شود محیط را صرفا از محیطی ترسناک به محیطی آرام و اطمینان بخش برای کودک تبدیل کند بسیار مهم وضروری است.

می توانید از اسباب بازی ها و گیفت های کودکانه استفاده کنید و حتی رنگ آمیزی دیوار ها و انتخاب صندلی ها هم مناسب با سن و سال کودکان باشد.

طراحی دکوراسیون مطب دندانپزشکی
طراحی دکوراسیون مطب دندانپزشکی

استفاده از این نکات و سایر نکات دیگری که بسیار در امر جذب و ماندگاری بیماران به مطب دندانپزشکی شما حائز اهمیت است ، تخصصی است که گروه طراحی دکوراسیون پایا به شما یاد آوری میکند.

گروه تخصصی پایا دکوریشن با بیش از یک دهه تجربه در امر طراحی دکوراسیون در تهران و سایر شهرستان ها، آماده خدمت رسانی به مشتریان عزیز می باشد.

برای کسب آطلاعات بیشتر و مشاوره در امر طراحی تخصصی دکوراسیون با ما تماس حاصل نمایید.

طراحی دکوراسیون مطب دندانپزشکی

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.