طراحی دکوراسیون داروخانه

طراحی دکوراسیون داروخانه

برای شما این سوال پیش آمده باشد که تفاوت داروخانه و دراگ استور در چیست؟پاسخ شما اینست که معمولا در داروخانه ها بصورت کلی دارو تحویل مشتریان داده می شود.ولی در دراگ استور علاوه بر دارو محصولات بهداشتی و آرایشی و کمک های اولیه عرضه می شود.شکل ظاهری دراگ استور بیشتر شبیه یک فروشگاه است و شما به راحتی می توانید محصولات و یا داروی مورد نظر خود را درخواست دهید.

از آنجا که داروخانه ها اماکنی هستند که به طور مستقیم با سلامت و بهداشت سر و کار دارند ، داشتن دکوراسیون و چیدمانی مناسب که حس تمیزی و بهداشت را به مشتریان القا کند ،امری بسیار مهم و ضروری است.

یکی از فاکتورهای اصلی در دکراسیون داروخانه ، انتخاب رنگ محیط می باشد.اگر دقت کرده باشید رنگ های روشن مخصوصا رنگ سفید،همیشه برای ما پاکی و تمیزی و سکوت و آرامش را تداعی می کند.پس بهترین گزینه برای رنگ ، انتخاب رنگ سفید است که این رنگ می تواند به تنهایی و یا در کنار رنگ های روشن دیگر ترکیب شود.

طراحی دکوراسیون داروخانه
طراحی دکوراسیون داروخانه

فاکتور بعدی در طراحی دکوراسیون داروخانه ، قفسه بندی و چیدمان محصولات است.چیدمان محصولات باید به شکلی باشد که دسترسی آسان داشته باشد و در دید مشتری باشد.چیدمان باید مرتب و منظم انجام شود و مسلما نور پردازی مناسب هم بر روی محصولات نقش مهمی در تبلیغ و ترقیب مشتریان خواهد داشت.

طراحی دکوراسیون داروخانه

به طور کلی محیط داروخانه باید بسیار تمیز م مرتب باشد و همچنین سیستم تهویه هوای مطبوع نیز در آن تعبیه شده باشد.

گروه طراحی دکوراسیون پایا ، ارائه دهنده کلیه خدمات طراحی و نصب دکوراسیون اداری، فروشگاهی ، مطب، داروخانه ، بیمارستانی، بوتیک و مغازه آماده ارائه خدمات به تمام مشتریان در تهران و سایر شهرستان ها می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر از خدمات با ما تماس حاصل نمایید.

طراحی دکوراسیون داروخانه در تهران و کرج

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.